Купуйте квитки авіакомпанії Windrose, сплачуйте карткою VISA та отримуйте до 20% знижки!

З 1 березня по 15 червня 2021 купуй квитки авіакомпанії Windrose, сплачуй карткою VISA та отримуй до 20% знижки від вартості придбаного квитка.

Умови акції:
  1. Знижка поширюється лише на власні рейси авіакомпанії Windrose під кодом 7W.
  2. Знижка не поширюється на бронювання, які включають квитки інших авіакомпаній.
  3. Знижка надається лише при купівлі квитків на сайті Tickets.ua і недоступна при купівлі квитків через мобільний додаток.
  4. Знижка не поширюється при купівлі квитків після переходу з метапошукових систем/сайтів.
  5. Знижка надається при оплаті квитків з позначкою “Акція” методом “Оплата банківською карткою”, тип - Visа.
  6. Розмір знижки становить до 20% від вартості квитка, але не більше 250 гривень на одне бронювання.
  7. При купівлі квитків авіакомпанія може застосовувати певні обмеження, в залежності від вибраних дат і напрямків перельоту.

Організатор Акції – товариство з обмеженою відповідальністю «ТІКЕТС.ЮЕЙ», протягом усього періоду проведення Акції, має право в будь-який момент переглянути (змінити та/або доповнити) умови Акції в односторонньому порядку, про що додатково буде повідомлено на сайті Tickets.ua.
Усі відносини, що стосуються проведення Акції, регулюються на основі чинного законодавства України. При цьому в ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення умов цієї Акції і при не врегульованих спірних питаннях, остаточне рішення приймається Організатором. Рішення організатора з усіх питань, пов’язаним з проведенням Акції, є остаточним і не підлягає перегляду.