OTP Tickets Travel Card

OTP Bank Tickets.ua
OTP Bank Card
OTP TICKETS TRAVEL CARD!
Подорожі зі знижкою до 99%

Розсилка

Переваги Tickets.ua

Найбільше портфоліо туристичних послуг

Хочете купити квитки на літак, потяг чи автобус? Забронювати номер у готелі або оформити страховку? А може, замовити трансфер з аеропорту або орендувати автомобіль в іншій країні? На Tickets.ua знайдете все для подорожей. Ми зібрали туристичні сервіси в одному місці, щоб полегшити вам пошук. Навіщо витрачати час на відвідування безлічі сайтів? Замовляйте все й одразу на одному ресурсі!

Підтримка клієнтів на всіх етапах покупки

24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік! Ми розуміємо, наскільки важливо бути поряд з кожним покупцем під час організації його подорожі. Наша цілодобова Служба турботи про клієнтів завжди готова розповісти, як забронювати авіаквиток, оплатити залізничний квиток, чи можна внести зміни до обраного маршруту, як додати до замовлення страховку тощо. Оператори знають відповіді на всі питання. До них можна звернутися як російською чи українською, так і англійською мовами.

Бонусна програма для постійних покупців

Ми любимо наших клієнтів, тому за кожну покупку даруємо віртуальні бали - 1% від вартості. Приєднуйтесь до програми лояльності вже з першого замовлення і починайте отримувати бонуси. Кожен бал на вашому рахунку перетворюється на 1 гривню. Оплачуйте бонусами за нові поїздки. Заощаджуйте до 50% на квитках. Отримуйте ще більше приємних вражень!

Дешеві авіаквитки онлайн

Доступна ціна туристичних сервісів - це те, до чого ми постійно прагнемо. На Tickets.ua можна знайти дешеві авіаквитки до будь-якої країни, залізничні квитки від національних і європейських перевізників, автобусні квитки, туристичне страхування і багато інших послуг, необхідних мандрівникові. Цінуйте свій час та заощаджуйте кошки. Навіщо їхати на вокзал і стояти в черзі до каси? Купуйте онлайн. Це набагато зручніше і вигідніше.

Перший незалежний рейтинг авіакомпаній

Який авіаперевізник найкращий? Який найпунктуальніший? Яка з авіакомпаній краще піклується про пасажирів під час польоту? Де найкомфортніші крісла і найсмачніша кава на борту? Відповіді на ці питання вам надасть Перший незалежний рейтинг авіакомпаній. Його створюють самі мандрівники, коли діляться враженнями від поїздки. Додайте і ви свій відгук після перельоту - ця оцінка допоможе іншим пасажирам вибрати найкращого перевізника.

Динаміка цін на авіаперельоти

Пошук дешевих квитків – одна з головних задач при організації подорожі. Наші фахівці створили сервіс, який допомагає купити квитки на літак за найменшою вартістю. Система аналізує ціни за всіма пропозиціями і підказує найкращі дні для покупки. Перейти до календаря можна з головної сторінки сайту. Літайте з Tickets.ua – це вигідно!