Промокоди

Що таке Промокод?

Промокод — унікальний 10-значний буквено-цифровий код, який може бути використаний для отримання знижки при оплаті замовлення.

• Множинний промокод дозволяє отримати знижку кілька разів, якщо інше не зазначено в умовах акції/листі або не обумовлено при передачі промокода клієнту.
• Одиничний промокод дає можливість отримати та застосувати знижку лише один раз.

Як отримати Промокод?

Ви можете отримати промокод, взявши участь в акціях або активностях, що проводяться на нашому сайті. У такому випадку промокод висилається на ваш email. Разом з промокодом буде надіслана інформація про суму знижки по промокоду, послузі, для якої його можна використовувати, а також термін дії промокода.

Також промокоди публікуються в наших соціальних мережах.

Як скористатися промокодом?

Введіть 10-значний промокод у спеціальне поле при бронюванні послуги, на яку поширюється промокод. Якщо промокод введений коректно, в полі поруч з'явиться зелена галочка, а вартість замовлення зменшиться на номінал промокода*.

Якщо промокод перевищує за вартістю послугу, буде списана максимально можлива сума, а залишок промокода стане недоступним для повторного використання.

Зверніть увагу! При максимальній знижці Покупець може придбати:
  • авіаквиток за 150 грн;
  • залізничний квиток за 50 грн;
  • туристичну страховку за 25 грн;
  • а також забронювати готель за 850 грн.
У разі повернення або анулювання квитка/послуги, оплачених з використанням промокода, або неуспішного використання промокода, грошові кошти повернуті не будуть.

Важливо! Промокод не можна обміняти на грошовий еквівалент. Власник промокода не зобов'язаний його використовувати.

* Якщо з технічних причин (збої в роботі Сайту, каналів передачі даних та ін.) промокод не був врахований при оплаті замовлення, грошові кошти не повертаються. Компанія залишає за собою право не надавати новий промокод.

У яких випадках не можна використовувати промокод?

Якщо на сторінці оплати відсутнє поле для введення промокода, значить, до вашого замовлення не може бути застосований промокод по одній з наступних причин:
  • При покупці квитків після переходу за посиланням з метапошукової системи*.
  • При таких методах оплати, як: Visa Checkout, оплата в кредит, банківський платіж, термінал ПриватБанку.
  • При покупці квитків авіакомпаній «Аерофлот», «S7» і лоукост-перевізників (Ryanair, Ernest Airlines, Wizzair, Laudamotion, Vueling, Airarabia, Pegasus, Germanwings і т.д.).
  • Для оплати авіаквитків при покупці у мобільному додатку.
* Метапошукові системи — сайти, що збирають пропозиції авіаквитків від багатьох агентств і авіакомпаній.

Термін дії промокода

Промокод має термін дії, який вказується у листі або в соціальних мережах при публікації. Після закінчення терміну дії промокодом скористатися неможливо.

Нарахування бонусів

Використовуючи промокод, ви отримуєте Tickets-бонуси в розмірі 1% від вартості замовлення (або 2% — при оплаті OTP Tickets Travel Card).