Бонусна програма від Tickets.ua

З 10 лютого 2020 року змінені правила бонусної програми.

Тепер за покупки на сайті Tickets.ua ви отримуєте бонуси. Накопичені раніше милі залишаться на рахунку у вигляді бонусів.

Бонусами ви можете оплатити до 50% вартості бронювання готелів та послуги Авіа+Готель. Використати бонуси на придбання інших сервісів сайту не можна.

Бонуси, які ви не використали до 09.02.2020 року, можна поміняти на промокод для покупки авіа- та залізничних квитків. Для цього впродовж трьох наступних місяців (до 11.05.2020 року включно) можна звернутись до нашої Служби турботи про клієнтів за телефоном +38 044 502-74-38.

Щоб отримати промокод, при звернені до нашої Служби турботи необхідно вказати email, за яким ви зареєстровані на сайті tickets.ua, кількість бонусів, яка була у вас на рахунку станом на 09.02.2020 року та яку потрібно перевести у промокод, і послугу, на яку ви хочете його використати – авіа- чи залізничний квиток. Промокод можна буде застосувати лише за вказаним вами email.

Зверніть увагу!
 1. Номінал промокоду визначається у співвідношенні 1:1, але не більше ніж 1000,00 грн.
 2. Промокод дає право на отримання знижки при покупці авіа- та залізничних квитків.
 3. Термін дії промокоду – 7 (сім) календарних днів з моменту отримання.

Що таке бонуси та як вони нараховуються?

Це віртуальні бали, які ви отримуєте за покупку сервісів на нашому сайті. Бонуси нараховуються у відсотках від вартості замовлення за певні послуги.

3% за покупку сервісів:
 • Авіа + Готель
 • Страхування
1% за покупку сервісів:
 • Авіаквитки
 • Залізничні квитки
 • Автобусні квитки
 • Бронювання готелів
1 бонус = 1 гривня

Умови нарахування бонусів

Бонуси нараховуються:  
 • тільки при оплаті в компанію Tickets.ua
 • після підтвердження оплати замовлення і оформлення квитка, страхового полісу або ваучера.
Бонуси відображаються в особистому кабінеті і стануть доступними для використання через 24 години після здійснення покупки.

При використанні бонусів для оплати замовлення бонуси також будуть нараховані на суму, яку ви доплачуєте.

Важливо!
 • Бонуси не нараховуються при купівлі квитків після переходу з метапошукових систем.
 • Бонуси не нараховуються та не списуються при таких методах оплати, як: Visa Checkout, банківський платіж, оплата в кредит, термінал ПриватБанку.
Зверніть увагу! На нашому сайті діють дві програми лояльності – Tickets.ua і OTP Tickets Travel Card. Згідно із правилами сайту, нарахування та списання бонусів при одному замовленні можливо тільки в рамках однієї з програм. Бонуси, нараховані в програмах Tickets.ua і OTP Tickets Travel Card, не сумуються.

Як перевірити, скільки у мене бонусів?

Авторизуйтесь на сайті та зайдіть в особистий кабінет «Мій квиток». Тут ви можете перевірити загальну кількість своїх віртуальних балів та історію їх нарахування та списання.

Які послуги можна оплатити бонусами?

Бонуси можна використати для оплати бронювання готелів та/або послуги Авіа+Готель.

Як скористатися бонусами?

Бонусами можна оплатити до 50% вартості бронювання готелів та/або послуги Авіа+Готель.

Щоб використати віртуальні бали, достатньо накопичити: 1 бонус

На сторінці оплати вкажіть у спеціальному полі, що ви хочете використати бонуси для зменшення вартості замовлення. 

Важливо! 
 • Бонуси не можна подарувати або передати іншим користувачам сайту.
 • Бонуси не можна використати частково. Система автоматично відрахує максимально можливу кількість балів. Невикористані бонуси залишаються на вашому бонусному рахунку.
 • Бонуси не можна обміняти на грошовий еквівалент. 
 • Власник бонусів не зобов’язаний використовувати накопичені бонуси.
 • При оплаті деяких бронювань ви не зможете списати всі доступні на вашому рахунку бонуси. Щоб скористатися бонусами в повному обсязі, необхідно вибрати Сервіс-пакет на сторінці оплати.  

Чи можна додавати бонуси і милі авіакомпаній?

Ні. Але при купівлі авіаквитків милі авіакомпаній будуть нараховані.

У яких випадках не можна використовувати бонуси?

Бонусами не можна скористатися у таких випадках:
 • при покупці квитків на Tickets.ua після переходу за посиланням з метапошукової* системи;
 • при покупці квитків авіакомпаній «Аерофлот», S7 і лоукост-перевізників (Ryanair, Ernest Airlines, Wizzair, Laudamotion, Vueling, Airarabia, Pegasus, Germanwings і т.д.);
 • при покупці авіаквитків з мультитарифним бронюванням. Мультитарифне бронювання передбачає оформлення окремих авіаквитків на різні напрямки чи від різних авіакомпаній в межах одного замовлення.
*Метапошукові системи — сайти, що збирають пропозиції авіаквитків від багатьох агентств і авіакомпаній. Купівля квитка відбувається після переходу на сайт Tickets.ua.

Чи повертаються бонуси при поверненні квитків або анулюванні послуги?

Ні. Якщо ви оплачували замовлення бонусами, при поверненні квитка та анулюванні послуги вони не повертаються. Поверненню не підлягають усі списані віртуальні бали, незалежно від того, скільки квитків із замовлення ви повертаєте. Ви отримуєте фактично сплачені кошти відповідно до загальних правил нашого сайту.

Термін дії бонусної програми

Термін дії бонусів  — 365 днів з дати останньої покупки, під час якої було нараховано та/або списано бонуси. Після закінчення цього часу невикористані бонуси будуть анульовані.
Ми залишаємо за собою право в односторонньому порядку змінювати умови бонусної програми, повідомивши вас про це шляхом публікації таких змін на Сайті. Всі зміни вступають в силу з моменту їх публікації. Використання сайту після публікації змін означає, що ви ознайомлені і приймаєте умови оновленої бонусної програми.