Бонусна програма від Tickets.ua

Що таке милі?

Це віртуальні бали, які нараховуються за покупку авіаквитків, додаткових послуг, придбаних разом з авіаквитком, бронювання готелів або покупку послуги Авіа+Готель.

1 миля = 1 гривня

Що таке бонуси?

Це віртуальні бали, які нараховуються за покупку таких послуг:
 • Залізничні квитки;
 • Автобуси;
 • Страхування;
 • Аероекспрес.
1 бонус = 1 гривня

Як нараховуються милі та бонуси?

При купівлі квитків або інших послуг на нашому сайті вам будуть зараховані милі або бонуси. Відсоток нарахування дивіться в таблиці.   

Купуєте
Отримуєте
Милі  
Бонуси
Авіаквитки 1%
Готелі 1%
Авіа+Готель 1%

Залізничні квитки
1%
Автобуси
1%
Страхування
3%

Зверніть увагу!
 • Милі нараховуються тільки при оплаті в компанію Tickets.ua
 • Милі та бонуси нараховуються після підтвердження оплати замовлення і оформлення квитка, страхового полісу або ваучера.
 • Милі та бонуси не нараховуються при купівлі квитків після переходу з метапошукових систем.
 • Милі та бонуси не нараховуються та не списуються при таких методах оплати, як: Visa Checkout, банківський платіж, оплата в кредит, термінал ПриватБанку.
 • Милі та бонуси відображаються в особистому кабінеті і стануть доступними для використання через 24 години після здійснення покупки.
 • При використанні миль та бонусів для оплати замовлення Tickets-бонуси та Tickets-милі також будуть нараховані на суму, яку ви доплачуєте.
 • На нашому сайті діють дві програми лояльності – Tickets.ua і OTP Tickets Travel Card. Згідно із правилами сайту, нарахування та списання бонусів при одному замовленні можливо тільки в рамках однієї з програм. Бонуси, нараховані в програмах Tickets.ua і OTP Tickets Travel Card, не сумуються.

Як перевірити, скільки у мене миль та бонусів?

Авторизуйтесь на сайті та зайдіть в особистий кабінет «Мій квиток». Тут ви можете перевірити загальну кількість своїх віртуальних балів та історію їх нарахування та списання.

Які послуги можна оплатити милями та/або бонусами?

Які послуги можна оплатити милями, а які бонусами — дивіться в таблиці.

Сервіси
Чим можна оплатити
Милі    
Бонуси
Авіаквитки
Готелі
Авіа+Готель
Залізничні квитки
Автобуси
Страхування

Зверніть увагу!


Милі та бонуси можна додавати і використовувати для оплати авіаквитків (включно з додатковими послугами), готелів та послуги Авіа+Готель.

Як скористатися милями і бонусами?

Віртуальними балами можна оплатити до 25% при купівлі авіаквитків і квитків на поїзди «Укрзалізниці», і до 50% вартості страхових полісів, бронювання готелів, автобусних квитків та послуги Авіа+Готель.

Щоб використати віртуальні бали, достатньо накопичити:
 • 50 миль або загалом 50 бонусів+миль для списання при покупці авіа, бронюванні готелів або покупці послуги Авіа+Готель;
 • 50 бонусів для списання при покупках на всіх сервісах, що беруть участь в бонусній програмі.
При оплаті вкажіть у спеціальному полі, що ви хочете використати милі та/або бонуси. Якщо на вашому рахунку достатньо віртуальних балів, вартість замовлення буде зменшена на цю суму.

Важливо!
 • Бонуси не можна подарувати або передати іншим користувачам сайту.
 • Бонуси не можна використати частково. Система автоматично відрахує максимально можливу кількість балів. Невикористані милі та бонуси залишаються на вашому бонусному рахунку.
 • Бонуси не можна обміняти на грошовий еквівалент. 
 • Власник бонусів не зобов’язаний використовувати накопичені бонуси.
 • При оплаті деяких бронювань ви не зможете списати всі доступні на вашому рахунку милі/бонуси. Щоб скористатися милями/бонусами в повному обсязі, необхідно вибрати Сервіс-пакет на сторінці оплати.

Чи можна додавати tickets-милі і милі авіакомпаній?

Ні. Але при купівлі авіаквитків милі авіакомпаній будуть нараховані.

У яких випадках не можна використовувати милі та бонуси?

Бонуси і милі не можна використовувати в наступних випадках:
 • при купівлі квитків на Tickets.ua після переходу за посиланням з метапошукової* системи;
 • при купівлі квитків авіакомпаній «Аерофлот», S7 і лоукост-перевізників (Ryanair, Ernest Airlines, Wizzair, Laudamotion, Vueling, Airarabia, Pegasus, Germanwings і т.д.);
 • при оплаті деяких бронювань списання миль/бонусіів з вашого рахунку тимчасово неможливе. Щоб скористатися милями/бонусами, необхідно вибрати Сервіс-пакет на сторінці оплати.
Зверніть увагу! Милі не можна використовувати при оформленні замовлення в мобільному додатку. Бонуси в мобільному додатку – доступні.

*Метапошукові системи — сайти, що збирають пропозиції авіаквитків від багатьох агентств і авіакомпаній. Купівля квитка відбувається після переходу на сайт Tickets.ua.

Чи повертаються бонуси та/або милі при поверненні квитків або анулюванні послуги?

Ні. Якщо ви оплачували ваше замовлення бонусами та/або милями, при поверненні квитка та анулюванні послуги вони не повертаються. Поверненню не підлягають усі списані віртуальні бали, незалежно від того, скільки квитків із замовлення ви повертаєте. Вам повертаються фактично сплачені кошти відповідно до загальних правил нашого сайту.

Термін дії бонусної програми

Термін дії бонусів та миль — 365 днів з дати останньої покупки, під час якої було нараховано та/або списано бонуси/милі. Після закінчення цього часу невикористані бонуси будуть анульовані.
Ми залишаємо за собою право в односторонньому порядку змінювати умови бонусної програми, повідомивши вас про це шляхом публікації таких змін на Сайті. Всі зміни вступають в силу з моменту їх публікації. Використання сайту після публікації змін означає, що ви ознайомлені і приймаєте умови оновленої бонусної програми.