Правила написання відгуків

Правила написання відгуків

Будь-хто може залишити відгук про свій переліт в розділі «Відгуки».

Відгуки про авіакомпанії у проекті Рейтинг авіакомпаній від Tickets.ua - це пряма можливість зворотнього зв'язку з представниками авіакомпаній. Ваш коментар і побажання прочитають представники авіакомпаній, зацікавлені в підвищенні якості сервісу. Якщо під час перельоту у вас виникла суперечлива ситуація, за вашим бажанням інформація буде передана представникам авіакомпанії, буде проведено внутрішнє розслідування і вам повідомлять його результат.

Як залишити відгук?

 1. Вибирайте авіакомпанію у рейтингу.
 2. Клікайте на вкладку «Відгуки» — «Залишити відгук» — і пишіть!
 3. NEW! Поділіться фотографіями перельоту — додайте знімки разом з коментарем!

Правила

 • Якщо ви пишете про суперечливу ситуацію, що сталася під час перельоту та вимагає внутрішнього розслідування в авіакомпанії і відповіді її представників, будь ласка, вкажіть номер свого бронювання.
 • З коментарем можна розмістити кілька фотографій. Вимоги до зображень: формат jpg / png / jpeg / gif, розмір файлу до 3Mb.
 • Додані коментарі публікуються на сайті після проходження спам-контролю, що займає від декількох хвилин до доби. Якщо коментар був залишений у вихідний день, повідомлення з'явиться на сайті наступного робочого дня.
 • Коментар обов'язково повинен стосуватися обраної авікомпанії. Повідомлення на інші теми не приймаються.
 • Додаючи коментар на сайт, користувач автоматично погоджується з правилами Договору оферти Tickets.ua.
 • Якщо ваш відгук відповідає правилам, він обов'язково з'явиться на сайті. Якщо він буде вважатися спамом, рекламою та іншою забороненою на сайті інформацією, модератор сайту залишає за собою право не публікувати коментар.
 • Претензії з приводу неопублікованих на сайті відгуків не приймаються.
 • Опубліковані відгуки та коментарі про авіакомпанії доступні для читання і коментування на сторінках «Інформація про авіакомпанії» — «Відгуки».

Збереження особистих даних

У формі написання відгуку необхідно вказати ім'я, прізвище та електронну адресу.
Контактні дані необхідні тільки для зворотнього зв'язку з вами представникам сервісу Tickets.ua або представникам авіакомпанії, за необхідності.
Ми гарантуємо, що ваші дані не потраплять у спам-розсилку. E-mail користувача відображатися на сайті не буде.