Правила розіграшу в Інстаграм до Дня закоханих

Офіційні правила проведення розіграшу:

1. Загальні умови:

1.1. Виконавцем Акції є TICKETS.UA.

1.2. В рамках Акції серед учасників спільноти «Tickets.ua» в соціальній мережі Instagram проводиться розіграш 1 промокоду на 3000 гривень на авіаквитки.

1.3. Акція проводиться на території України в соціальній мережі Instagram у період з 07 по 13 лютого 2020 року і включає в себе 1 конкурсну публікацію.

1.4. Протягом проведення акції потрібно бути підписником сторінки «Tickets.ua» в Instagram, лайкнути конкурсну публікацію, відмітити у коментарях друга через символ @. Переможець буде визначений за допомогою рандомного сервісу. Переможець отримає промокод на знижку 3000 грн при бронюванні авіаквитків на сайті www.tickets.ua.

1.5. У всіх згадках під словом «подарунок» маються на увазі заохочення, а під словом «переможець» — особа, яка здобула право отримати заохочення.

2. Вимоги до Учасників Акції:

2.1. До участі в Акції допускаються громадяни України, яким на момент початку Акції виповнилося 18 років, які зареєстровані на веб-сайті https://www.instagram.com, мають відкритий профіль, не менше 50 друзів на персональній сторінці, а також підписані на сторінку @tickets.ua.

2.2. Учасниками Акції не можуть бути:
а) працівники Виконавця та Замовника та члени їхніх родин;
б) власники та працівники рекламних агентств і партнерів, які мають причетність до проведення Акції, а також члени їхніх родин;

2.3. В межах даної Акції забороняється розміщувати:
 • інформацію, яка не відповідає тематиці Акції;
 • фотографії та будь-яку іншу інформацію, що містять ненормативну лексику, образи, завідомо наклепницьку інформацію, а також будь-яку інформацію, яка може бути розцінена як пропаганда насильства чи аморального характеру;
 • посилання на фішингові сайти, а також будь-які ресурси, що займаються шахрайством і поширенням шкідливих програм;
 • відмітки людей, які є блогерами, публічні сторінки чи фейкові акаунти;
 • інформацію, що порушує права інтелектуальної власності, інші положення чинного Законодавства України.
3. Умови участі в Акції та Жеребкуванні

3.1. Для того, щоб стати Учасником Акції, необхідно:
а) Бути підписником сторінки «Tickets.ua» (https://www.instagram.com/tickets.ua/).
б) У коментарях до акційного посту відмітити друга та вподобати цей пост.
в) Переконатись, що всі умови Правил проведення Акції дотримано.

4. Визначення Переможців Акції

4.1. Визначення Переможців відбуватиметься 13 лютого 2020 року за допомогою рандомного сервісу серед учасників, що виконали умови акції (п. 3.1).

4.2. Переможець Акції фіксується Виконавцем і публікується на сторінці «Tickets.ua» у Instagram у сторіс та коментарях до конкурсного посту.

4.3. Протягом проведення акції буде визначено одного переможця.

5. Порядок, умови і терміни отримання Заохочення

5.1. Заохочення від компанії Tickets.ua буде надано Переможцю за результатами проведення Акції протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з моменту оголошення їхніх результатів.

5.2. Для отримання Заохочення, Переможець Акції протягом 7 календарних днів з моменту оголошення Переможців повинен зв’язатися з Виконавцем у приватних повідомленнях на сторінці @tickets.ua в Instagram для отримання промокоду в особисті повідомлення.

5.3. Учасники/Переможці несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації.

5.4. У разі неотримання Виконавцем у період, визначений в п.5.2., цієї інформації, заохочення визнаються незатребуваними. При цьому Заохочення не можуть бути затребувані Переможцями повторно, грошова компенсація Заохочення не видається. Виконавець має право розпоряджатися незатребуваними Заохоченнями на свій розсуд.

6. Загальні умови акції

6.1. Заохочення Переможцю Акції в грошовому еквіваленті не видаються.

6.2. Учасник може отримати лише один приз. Призи не підлягають обміну та не можуть бути викуплені за їх грошову вартість.

6.3. Виконавець не несе відповідальності за:
 • неознайомлення Учасників зі списком Переможців Акції;
 • неотримання/несвоєчасне отримання інформації, необхідної для отримання Заохочення з вини організацій зв'язку, або з інших, незалежних від Виконавця причин;
 • за невиконання (несвоєчасне виконання) Учасниками/Переможцями Акції обов'язків, передбачених у цих Офіційних Правилах Акції;
6.4. Беручи участь у Акції, Учасник/Переможець Акції, зокрема, підтверджує свою згоду з наступним:
 • Виконавець має право змінити Офіційні Правила Акції. Про зміну умов Акції має бути оголошено в тому ж порядку, в якому було оголошено про Акцію.
 • Інформація про факт перемоги, а також прізвище та ім'я Учасника/Переможця Акції будуть опубліковані у коментарях до конкурсного посту та в сторіс.
 • Учасник підтверджує свою згоду на здійснення Виконавцем Акції (їх уповноваженими представниками) і (або) третіми особами за завданням Виконавця збору, обробки, зберігання, використання, розповсюдження в цілях проведення Акції отриманих від Учасника даних, з дотриманням необхідних заходів захисту таких даних від несанкціонованого розповсюдження.
6.5. Учасник/Переможець має право відкликати згоду на обробку персональних даних Учасника/Переможця, надіславши повідомлення про відкликання за адресою: https://www.instagram.com/tickets.ua/
Відкликання надаються у вільній формі.

6.6. Виконавець залишає за собою право не вступати в письмові переговори або інші контакти з Учасниками/Переможцями Акції, окрім випадків, передбачених цими Офіційними Правилами Акції.

6.7. Беручи участь у Акції, Учасник Акції підтверджує повне розуміння умов Акції та повністю погоджується з даними Офіційними Правилами Акції.

7. Обмеження

7.1. Відповідальність Виконавця Акції не виходить за межі вартості й кількості Заохочень, зазначених у цих Офіційних Правилах Акції.

7.2. Виконавець Акції не несе відповідальності за неможливість надсилання/надання Заохочень Учасникам Акції з будь-яких причин, що не залежать від Виконавця, у т. ч. якщо контактна адреса, ім’я та/або прізвище, номер телефону або інший спосіб зв’язку з Учасником Акції були зазначені неправильно та/або нерозбірливо, змінені тощо. При цьому такий Учасник Акції не має права на одержання від Виконавця Акції жодної компенсації.

7.3. Виконавець Акції не несе відповідальності щодо подальшого використання Учасниками Акції наданих Заохочень після їх/його одержання та/або за неможливість Учасників Акції скористатися наданим Заохоченням з будь-яких причин.

7.4. Виконавець Акції не вступає в жодні суперечки щодо визнання будь-яких осіб Учасниками Акції і прав на одержання Заохочень.

7.5. Виконавець Акції не несе відповідальності за невиконання своїх зобов’язань в умовах форс-мажорних обставин, таких, як стихійне лихо, пожежа, повінь, воєнні дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни в законодавстві, що діють на території проведення Акції, інших непідвладних контролю з боку Виконавця Акції обставин, якщо ці обставини перешкоджають виконанню таких зобов’язань.

7.6. Право на отримання Заохочень мають лише особи, які є Учасниками Акції. Не допускаються з боку Учасників будь-які дії, операції, угоди, де Заохочення буде предметом угоди або засобом платежу.

7.7. У разі виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення Офіційних Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Офіційними Правилами Акції, остаточне рішення ухвалює Замовник Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. Рішення Виконавця є остаточним і оскарженню не підлягає. Результати Акції є остаточними і не підлягають перегляду чи оскарженню.