Пакет «Стандарт — Світ»

Опис пакета «Стандарт — Світ»

Територія дії: весь світ.

Вид страхування Програма страхування Страхова сума Період страхування*

Медичні витрати

А

USD 30 000

Від 1 до 366 днів

Нещасний випадок

 

UAH 10 000

Від 1 до 366 днів

* Максимальний термін безперервного страхування — 366 днів

Страхування медичних витрат

Програма А Ліміти

1. Організація та сплата вартості послуг швидкої (невідкладної) допомоги.

100 %

2. Організація і сплата вартості консультацій, діагностичних досліджень та інших медичних послуг під час обслуговування та лікування в амбулаторно-поліклінічних умовах.

100 %

3. Сплата вартості медикаментів, перев'язочних та інших необхідних витратних матеріалів під час обслуговування та лікування в амбулаторно-поліклінічних умовах.

100 %

4. Організація і сплата вартості консультацій, діагностичних і лікувальних процедур, оперативного втручання та інших необхідних послуг, пов'язаних із стаціонарним лікуванням.

100 %

5. Сплата вартості медикаментів, перев'язочних та інших необхідних витратних матеріалів, а також використання необхідного для лікування медичного обладнання, пов'язаного зі стаціонарним лікуванням.

100 %

6. Сплата вартості перебування і харчування в палатах (в тому числі реанімаційних) під час лікування в умовах стаціонару.

100 %

7. Сплата вартості або компенсація витрат на придбання в аптеці медикаментів, призначених лікарем для невідкладного лікування Застрахованої особи за кордоном.

100 %

8. Сплата вартості невідкладної стоматологічної допомоги.

USD 100

9. Організація та сплата вартості послуг із транспортування постраждалої Застрахованої особи до лікувального закладу, в разі якщо стан здоров'я не дозволяє їй пересуватися самостійно.

100 %

10. Організація та сплата вартості комплексу послуг, пов'язаних із транспортуванням і медичним супроводом Застрахованої особи з-за кордону до місця постійного проживання.

100 %

11. Організація та сплата вартості комплексу послуг із транспортування тіла (репатріації) Застрахованої особи до найближчого аеропорту місця її попереднього постійного проживання.

100 %

12. Сплата вартості послуг телефонного зв'язку Застрахованої особи або особи, яка є представником її інтересів, із Страховиком з приводу повідомлення про страховий випадок.

Call back (зворотній дзвінок), після ідентифікації клієнта

Страхування від нещасного випадку

  Ліміти

13. Тимчасова втрата працездатності.

100 %

14. Смерть внаслідок нещасного випадку.

100 %